Nowe produkty

Zapisz się do Newslettera otrzymasz KOD RABATOWY
Opinie o North&South Home na Opineo.pl

Ostatnie wpisy na blogu

Biurko DENNIS, ciemnoszare - WOOOD

1 099,00 zł

Biurko DENNIS, ciemnoszare

365557-GBS

Biurko DENNIS, wykonane z drewna sosnowego, malowanego w kolorze ciemno- szarym. Biurko posiada szufladę i zamykaną szafkę z prawej strony. Mebel wymaga samodzielnego montażu.  Każdy mebel wykonany z drewna jest wyjątkowy pod względem koloru i wyglądu. 

Mebel wymaga samodzielnego montażu.

UWAGA:

Każdy mebel wykonany z drewna jest wyjątkowy pod względem koloru i wyglądu. Na każdym meblu 
z drewna widoczny jest układ słojów i sęki, które nie są szpachlowane przed malowaniem, co może powodować niedomalowanie farby w szczelinach. W meblach ze szczotkowanego drewna sosnowego słojowanie, sęki i inne nierówności dodatkowo podkreśla się, aby nadać meblom rustykalny wygląd.

Powyższe elementy wykończenia są zamierzonym efektem i nie podlagaja reklamacji.

Pod wpływem światła i wysokiej temperatury wygląd mebli z drewna może ulec zmianie. Stopień tej zmiany zależy od pomieszczenia, w którym mebel się znajduje. Z tego względu różnice miedzy dostarczonym meblem, a widocznym na zdjęciu lub w sklepie jest oczywiste.  

Wymiary:

Długość: 140 cm

Szerokość: 59 cm

Wysokość: 74 cm

Produkt z kolekcji Woood

Więcej szczegółów

Więcej informacji

 Instrukcja montażu:        Informacja od producenta:

          Instrukcja montażu PDF                                    Instrukcja montażu PDF

Uwaga! Jest to produkt WIELKOGABARYTOWY, który jest wysyłany na palecie. Przesyłka paletowa może zostać doręczona przez kuriera do najbliższego możliwego do rozładunku miejsca, 
w przypadku bloku np. pod klatkę schodową. Jeżeli paleta zostaje doręczona w bloku kurier nie ma obowiązku wnosić palety na piętro. 
ZWROT PRODUKTU WIELKOGABARYTOWY - w przypadku zwrotu towar musi być zwracany na palecie. Kurier wówczas też odbiera ją z możliwie najbliższego miejsca załadunku. Koszty takiej przesyłki zwrotnej mogą być wysokie.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Inne produkty w tej samej kategorii: