Bloomingville kolekcja Wiosna/Lato 2015

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Spring/Summer 2015 marki Bloomingville

Wiosna już zagościła u nas na dobre. Widać ją nie tylko za oknem – w postaci coraz cieplejszych dni, ale również w katalogu marki Bloomingville. Designerskie dodatki będące odpowiedzią na najnowsze trendy oraz funkcjonalne i praktyczne rozwiązania, ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

bloomingville 2015

W kolekcji Spring/Summer marki Bloomingville prym wiodą motywy roślinne. Odnajdziemy je na pięknej zastawie stołowej, na grafikach, które wyglądają niczym ze starego herbarza. Rysunki kwiatów i ziół zdobią też poduszki. Florystyczne motywy ozdobią  twój dom i wprowadzą romantyczny nastrój.

talerze skandynawskieNadal niezwykle modne są gąsiorki, słoiki, przezroczyste wazony. Umieść w nich świeżo ścięte kwiaty a wiosenny nastrój rozgości się w Twoim domu.

skandynawskie dekoracjeObok motywów botanicznych, w kolekcji Spring/Summer Bloomingville odnajdziemy też motywy zwierzęce i prześliczne dekoracje, których głównymi bohaterami są owady. Całość wzbogacona zostanie ponadczasowym trendem geometrycznym, w którym rolę pierwszoplanową będą odgrywały koła oraz kule.

styl skandynawski

wazony na kwiatyW kolekcji Bloomingville dominują przygaszone pastele wzbogacone, złotem i miedzi. Kolorystycznym akcentem w kolekcji Bloomingville jest granat.

styl skandynawski

ozdoby sakndynawskieTo, co jest typowe dla przedmiotów marki Bloomingville to stabilność, funkcjonalność oraz mobilność oferowanych sprzętów, u których fundamentu stoi wysoka jakość wykonania oraz gwarantowana niezawodność – czyli wszystko to, co charakteryzuje produkty tej marki, którą pokochały miliony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*