Litery dekoracyjne na ścianę i stojące

[Głosów:1    Średnia:3/5]

Pierwsze litery poznajemy już w przedszkolu i towarzyszą one nam przez całe życie. Najwyższy czas poznać zupełnie inne oblicze liter! Teraz występują one w formie dekoracji, dzięki którym można tworzyć cudowne aranżacje wnętrz skandynawskich.

Ozdobne litery i napisy coraz częściej proponowane są jako ciekawa alternatywa dla innych dekoracji. Szczególną popularnością cieszą się one w pokojach dziecięcych, ale ich obecność jest niezwykle mile widziana także we wszystkich innych pomieszczeniach! Dzięki szerokiemu wyborowi metalowych czy też drewnianych liter można z nich ułożyć dowolny napis – imiona domowników, nazwy pomieszczeń czy inspirujące słowa. To wszystko już teraz może znaleźć się na ścianach naszych domów i mieszkań.

2 3 5

Zabawna kolorystyka i wzory pozwalają na zabawę literami. Nie trzeba wybierać nudnych oraz jednokolorowych rozwiązań, litery mogą być śmieszne i barwne, stanowiąc tym samym idealne uzupełnienie dla wnętrz w stylu skandynawskim i nie tylko.

4

Zamiast pojedynczych liter, można zakupić także gotowe cytaty, które w kilka chwil zawisnąć mogą na ścianie lub mogą zostać postawione na stole. “Home sweet home” czy “dreams come true” mogą wydawać się banalnymi hasłami, mimo to są produktem, który pożądany jest przez wiele osób.

6

Ciekawym rozwiązaniem są również zawieszki na drzwi. Zamiast standardowego “nie przeszkadzać” można wybrać ciekawy tekst. Jasne, pastelowe kolory świetnie pasują do sypialni oraz do pokoju dziecięcego.

8 10

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem są także podpórki na książki. Łączą one w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Dzięki nim w biblioteczce będzie mógł w końcu zapanować całkowity porządek, a książki nie będą się przewracały jedna na drugą.  

7

Dzięki bogatej ofercie liter i gotowych cytatów każdy może znaleźć coś dla siebie. Jest to rozwiązanie mniej problematyczne niż naklejki na ściany lub malowanie farbą przy pomocy specjalnych szablonów. Metalowe czy też drewniane litery są bardzo lekki i do ich przymocowania na ścianie nie potrzeba nawet wiertarki, wystarczy taśma dwustronna bądź też masa mocująca. W razie zmiany wystroju będzie można z łatwością pozbyć się liter ze ściany i przenieś je w inne miejsce. Dostępne są litery dekoracyjne stojące oraz litery wiszące na ścianę, do każdego kreatywnego pomysłu.

9 1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*