Najnowsza kolekcja Broste Copenhagen 2016 Jesień- zima

[Głosów:0    Średnia:0/5]

_r5a5709

Najnowsza kolekcja skandynawskich mebli Broste Copenhagen 2016 jest czymś więcej niż tylko pięknym uzupełnieniem wnętrza. Jest odzwierciedleniem wyjątkowego stylu życia, którym jesteśmy chętni się dzielić ze światem wokół nas. Właśnie dlatego produkty powstałe z pod ręki Broste Copenhagen tworzone są w taki sposób, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców, a nie tylko do nielicznych. Firma ta jest jedną z wiodących marek designerskich oferujących wyposażenia wnętrza w stylu skandynawskim, swoją siedzibę główną mają w Kopenhadze, a początki działalności sięgają 1955 roku. Podobnie jak Skandynawowie, Broste Copenhagen mają tradycję podróżowania po świecie w poszukiwaniu inspiracji oraz materiałów, surowców do nowych produktów. Do każdych nowych projektów podchodzą z niezwykłą dbałością, stawiając na najwyższy poziom i jakość, na jaką zasługują nordyckie meble.

velour-puder2x

Dynamiczny i twórczy zespół projektantów i wykonawców tych cudownych produktów stale pracuje nad rozwojem zakresu oferty, w odniesieniu do dokładnego bilansu między nordyckimi tradycjami, a panującymi trendami w danym momencie. Dlatego w aranżacji wnętrz, nowa kolekcja Broste Copenhagen 2016 prezentuje się świetnie w połączeniu klasyki z nowoczesnym designem.

autumn-finds-from-broste-copenhagen

Aby stworzony klimat aranżowanego wnętrza był utrzymany w zrównoważonym, wręcz spokojnym nastroju, Broste Copenhagen używa do swoich produktów pastelowych barw, lnu, drewna i przede wszystkim naturalnych materiałów co coraz częściej doceniane i poszukiwane jest przez nabywców.

30495020-origpic-48dfd0

W najnowszym katalogu poza meblami, znajdziemy jak zawsze liczne akcesoria i dodatki wykonane w sposób prosty, nawiązujący do tradycji rzemieślniczej, które z pewnością przybliżą Państwu letnie, ciepłe klimaty. Wnętrze ocieplą także wydziergane motywy oraz drobne elementy wykonane z niezwykłą dbałością, dzięki czemu tworzą również nastrój rustykalny w mieszkaniu, a w ogrodzie doda odrobinę magii.

autumn-rugs-from-broste-copenhagen

Kolekcja Broste Copenhagen 2016 sprawi, że stworzysz we własnym domu czy mieszkaniu harmonijny ład poprzez dobranie idealnych elementów pasujące do Twojego wnętrza. Będziesz mieć wrażenie, że te meble bądź akcesoria powstały właśnie z myślą o Tobie!

_r5a5783

Więcej propozycji z tej najnowszej kolekcji do obejrzenia w katalogu Broste Copenhagen 2016 Jesień- Zima.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*