Pomysłowe dodatki i akcesoria oświetleniowe

[Głosów:0    Średnia:0/5]

oswietlenie-5Czasami jest tak, że aby zmienić coś w naszym wnętrzu nie trzeba wiele wysiłku i wkładu pracy. Wystarczy kilka drobnych szczegółów, a nawet detali, które odpowiednio zaaranżowane mają ogromny wpływ na wygląd całego mieszkania. Dziś proponujemy przemysłowe akcesoria oświetleniowe, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko wśród miłośników stylu skandynawskiego.
Zwykła żarówka, kabel, czy przewód, to ciekawy materiał do pracy dla wszystkich, którzy lubią bawić się w aranżację i dekorację wnętrz. Maskownica na oprawę żarówki powoduje, że nie potrzeba nam drogich kloszy, a nowa podstawa pod stara lampę, może sprawić, że będzie służyła nam ona jeszcze przez długi czas. Tak urządzone i udekorowane wnętrze nabierze industrialnego i minimalistycznego charakteru.
Akcesoria oświetleniowe świetnie wkomponują się również w wystrój biur i gabinetów, które zyskają nowy, niebanalny klimat. To ciekawe i pomysłowe rozwiązania.

oswietlenie-1 oswietlenie-2 oswietlenie-3 oswietlenie-4

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego North&South Home, gdzie znajdziesz więcej pomysłów i inspiracji:

http://nshome.pl/72-akcesoria-oswietleniowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*