Tendencies 2015 – nowa kolekcja firmy Hübsch

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Prostota, funkcjonalność i wygoda – właśnie taka idea towarzyszyła firmie Hübsch podczas tworzenia nowej kolekcji Tendencies 2015. Dostrzec można w niej wiele inspiracji stylem skandynawskim, który przeplatany jest ciekawymi kształtami, wzorami oraz rozwiązaniami. Cała kolekcja to ponad 500 nowych elementów, w których zastosowano drzewo dębowe, ceramikę i porcelanę.

W kolekcji Hübsch Tendencies 2015 dominują jasne, zgaszone kolory. Nie ma tutaj miejsca dla neonowych barw, postawiono na skromniejszą kolorystykę, która doskonale powiększa optycznie każde pomieszczenie. Odcienie szarości, beżu oraz pastelowego błękitu i zieleni przeplatane są przykuwającymi wzrok wzorami, a część z nich dodatkowo ozdobiona jest złotem oraz miedzią. Połączenie to tworzy bezpieczny, ale niebanalny styl wnętrz.

 

1

11

Hübsch oferuje w swojej nowej kolekcji szeroki wybór akcesoriów kuchennych. Jasna kolorystyka przełamana jest odważnymi kształtami, które zamienią gotowanie w prawdziwą sztukę.

2

Kolory w kolekcji Tendencies 2015 dobrane są tak, aby ze sobą współgrać w każdym zestawieniu.

4 3

Poduszki są elementem, który przełamuje schemat stonowanej i niezbyt rzucającej się w oczy kolorystyki. Czarno-białe printy skutecznie zwracają na siebie uwagę. Podobnie jak naniesienie na nie nadruku w kolorze miedzianym. Doskonale prezentują się na jednolitych powierzchniach.

7 12

Meble tapicerowane zaprojektowane i wykonane przez firmę Hübsch to nie tylko piękny wygląd – to także doskonałe dopasowanie do potrzeb każdego użytkownika. Podczas ich tworzenia wzięto pod uwagę anatomię człowieka, tworząc tym samym wytrzymałe i bardzo komfortowe rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Oprócz mebli tapicerowanych kolekcja obejmuje szeroki wybór regałów, stolików i wieszaków.

5

Funkcjonalność nowej kolekcji zobaczyć można w wyborze pojemników i koszy, które służyć mogą do przechowywania różnych drobiazgów. Dzięki swoim ciekawym kształtom stają się piękną, a przede wszystkim funkcjonalną ozdobą.

6

Duży wybór świeczników sprawia, że każdemu pomieszczeniu można nadać niepowtarzalny charakter.

8 9 10

Hübsch dumnie głosi: Simple Living – We Love It. Nie można się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. W ich nowej kolekcji każdy może znaleźć coś dla siebie. Geometryczne motywy przeplatają klasyczne rozwiązania, tworząc wspaniały związek pomiędzy tradycją a nowoczesnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*