Ciekawe dodatki dekoracyjne Nordal

[Głosów:0    Średnia:0/5]

meble-nordal-3Nordal to rodzinna marka, która zajmuje się produkcją efektownych elementów wykończenia wnętrz już od 1991 roku. Za obecny kształt firmy odpowiadają Ingolf oraz Annie Nordal, a także ich dzieci – Signe Nordal Madsen i Mads Nordal Petersen.

Nordal to w szczególności meble, artykuły dekoracyjne inspirowane Dalekim Wschodem i łączące te inspiracje z klasycznym stylem skandynawskim. Różne kolory, ciekawe, niepowtarzalne wzory, naturalne materiały, ręczne wykończenie, a to jeszcze nie wszystko.

meble-nordal-1Wśród produktów Nordal warto wskazać między innymi na te, które realizowane są przez metaloplastyków – ręcznie formowane metalowe krzesła, wieszaki metalowe, meble. Również na uwagę zasługuje szkło Nordal – piękne malowane wazony, butelki, ponadto ceramika wykończona w piękne wzory. Na szczególną uwagę zasługują meble Nordal – kolorowe fotele, pufy z patchworka czy skórzane leżaki Butterfly – Motyl. Dodatkowo ramki, magnetyczne tabliczki w stylu vintage – każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

 Firma Nordal obecnie oferuje swoje wyroby na terenie całej Europy, a także sprzedaje je w Stanach Zjednoczonych. Znalazła ona sobie wielu wielbicieli ze względu na swój unikatowy styl w aranżacji wnętrz, a także ręczne wykonanie, które powoduje, że każdy przedmiot ma swojego unikatowego ducha.

meble-nordal-2 meble-nordal-4 meble-nordal-5 meble-nordal-6 meble-nordal-7

http://nshome.pl/szklo-porcelana/756-butelka-na-oliwe.htm

http://nshome.pl/krzesla-fotele/746-krzeslo-flower-czarno-rozowe.htm

http://nshome.pl/inne/432-ramka-z-obrazkiem-chrzaszcz.htm

http://nshome.pl/tablice-napisy-litery/765-tablica-magnetyczna-bialo-rozowa.htm

http://nshome.pl/tablice-napisy-litery/748-tablica-z-haczykami.htm

http://nshome.pl/wieszaki/750-wieszak-flower-jasny-rozowy.htm

http://nshome.pl/wieszaki/747-wieszak-metal-i-ceramika-czarno-bialy.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*