Dywaniki dekoracyjne od Broste Copenhagen

[Głosów:2    Średnia:3/5]

dywany-broste-copenhagen-4Marka Broste Copenhagen to wysokiej jakości dodatki dekoracyjne do wnętrz wykonane w stylu skandynawskim i modernistycznym. Specjalnością firmy są w szczególności dekoracyjne, ręcznie robione świece, ceramika i tekstylia – poduszki, pufy, narzuty oraz piękne dywany.

 

dywany-broste-copenhagen-1Przestawiamy efektowne dywaniki Broste Copenhagen, które wykonane z naturalnych materiałów – bawełny, denimu, skórzanych pasków, które splecione ze sobą razem tworzą wyjątkowe kompozycje, z czego każda jest inna. Dywany różnią się od siebie dodatkowo dlatego, ponieważ są ręcznie wykonane przez wykwalifikowanych rzemieślników. Marka Broste Copenhagen głównie dostarcza tekstylia w kolorach stonowanych – beże, biele, szarości, czernie, również w melanżowych kompozycjach czy z paskami.

 

dywany-broste-copenhagen-2 dywany-broste-copenhagen-3Dywany Broste Copenhagen sprawdzają się praktycznie wszędzie – w salonach, w sypialniach, w kuchniach, także w przedpokojach. Są też łatwe do utrzymania w czystości i posłużą przez długi czas. Gdy poszukujesz dywanu do urządzonego w skandynawskim stylu pomieszczenia, na pewno w ofercie Broste Copenhagen będziesz mógł znaleźć coś idealnie dopasowanego do wnętrza.

dywany-broste-copenhagen-5

http://nshome.pl/dywany-chodniki/791-dywan-nor-ivory-duzy.htm

http://nshome.pl/dywany-chodniki/792-dywan-nor-ivory-maly.htm

http://nshome.pl/dywany-chodniki/794-dywan-nor-nat.htm

http://nshome.pl/dywany-chodniki/795-dywan-nor-nat-black.htm

http://nshome.pl/dywany-chodniki/793-dywan-odessa.htm

Jedna myśl nt. „Dywaniki dekoracyjne od Broste Copenhagen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*