Duńskie meble dekoracyjne z Bloomingville

[Głosów:0    Średnia:0/5]

bloomingville-5Bloomingville to firma, która została założona w Danii w 2000 roku. Od początku skupia się ona na produkcji niepowtarzalnych elementów wystroju wnętrz, które łączą w sobie minimalistyczne koncepcje, skandynawski design, vintage, bogactwo etnicznych wzorów głównie bazujących na Azji i Afryce oraz wykorzystanie naturalnych materiałów, w tym dużej ilości drewna. Oferta Bloomingville obejmuje zarówno coś ciekawego do wnętrz, jak i piękne przedmioty do dekoracji ogrodów. Wszystkie produkty są ręcznie wytwarzane.

bloomingville-2Ulubione materiały duńskiej marki Bloomingville to w szczególności emaliowany i chromowany metal, naturalne drewno, juta, rattan czy bawełna, skóry i futra, a także ceramika. Królują pastelowe odcienie, w tym ubóstwiany przez firmę błękitny, który łączy w sobie królewskość z rustykalnością, ale również dominują tak lubiane szarości, biele i niewykończone drewno różnych gatunków.

bloomingville-3Bloomingville reprezentuje swoimi produktami nie tylko wyższy poziom estetyki, ale to także firma, która kładzie nacisk na ich funkcjonalność oraz trwałość.

bloomingville-4Do kuchni, sypialni, pracowni, salonu czy też na korytarz – Bloomingville to gwarancja, że każde to pomieszczenie będzie mogło prezentować się unikatowo. Dywaniki z juty, dziergane ze sznurka, drukowane ściereczki do kuchni, industrialne lampy i meble nawiązujące do stylu retro – właśnie to, a także znacznie więcej można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego North & South Home. Wybierz coś, co będzie odpowiadało twojemu gustowi, a my zajmiemy się resztą.

bloomingville-1

Źródło ilustracji: http://bloomingville.info/nowa-kolekcja-bloomingville-jesienzima-2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*