HK Living Additions 2018 – nowa kolekcja

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Wiosenna kolekcja HK Living Additions 2018 jest inspirowana sztuką i kulturą Japonii. Projektanci HK living  czerpią całymi garściami z bogatej sztuki kraju kwitnącej wiśni i reminiscencji eklektycznego stylu chinoiserie. Inspiracje płynące z tradycyjnych wzorów na  kimonach można dostrzec we wszystkich produktach kolekcji. Zapożyczenia stylu chinoiserie są wysmakowane dzięki temu doskonale sprawdzą się w wielu wnętrzach.

Hk living2018

Kolekcja HK living Adittions 2018HK living Adittions 2018Ręcznie malowane lampiony
Poduszki i ręcznie malowany lampion z kolekcji HK living Adittions 2018

Ceramika z Kioto była inspiracją do stworzenia niezwykle pięknych naczyń które wspaniale harmonizują z całą kolekcja. Proste klasyczne formy ceramicznych naczyń zachwycają tradycyjnymi zdobieniami w kolorach ziemi. Ten niezwykły mariaż doskonale sprawdzi się we wnętrzu. Nowością w kolekcji są tapety z subtelnym wzorem inspirowanym trzciną i kwiatem wiśni. Zwieńczeniem kolekcji są lampiony wykonane z babusa i malowanych przez lokalnych artystów. Rękodzieło to słowo klucz kolekcji HK living Additions niezwykłe przedmioty z duszą, które wzbogacą każde wnętrze.


Ceramiczne naczynia inspirowane tradycyjnymi wyrobami ceramicznymi z Kioto

Z całą pewnością elementy dekoracyjne z najnowszej kolekcji HK Living znajdą się w każdym domu urządzonym z nawiązaniem do stylu skandynawskiego – w kuchni, sypialni i pokoju dziennym z jadalnią. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej inspirujących elementów z kolekcji 2018 zobacz katalog HK Living: tutaj. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie kupisz dekoracje i akcesoria marki HK Living.

hk living hk living dekoracje dla domu nowa kolekcja hk living meble hk living

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*