HK Living Additions 2018 – nowa kolekcja

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Wiosenna kolekcja HK Living Additions 2018 jest inspirowana sztuką i kulturą Japonii. Projektanci HK living  czerpią całymi garściami z bogatej sztuki kraju kwitnącej wiśni i reminiscencji eklektycznego stylu chinoiserie. Inspiracje płynące z tradycyjnych wzorów na  kimonach można dostrzec we wszystkich produktach kolekcji. Zapożyczenia stylu chinoiserie są wysmakowane dzięki temu doskonale sprawdzą się w wielu wnętrzach.

Hk living2018

Kolekcja HK living Adittions 2018HK living Adittions 2018Ręcznie malowane lampiony
Poduszki i ręcznie malowany lampion z kolekcji HK living Adittions 2018

Ceramika z Kioto była inspiracją do stworzenia niezwykle pięknych naczyń które wspaniale harmonizują z całą kolekcja. Proste klasyczne formy ceramicznych naczyń zachwycają tradycyjnymi zdobieniami w kolorach ziemi. Ten niezwykły mariaż doskonale sprawdzi się we wnętrzu. Nowością w kolekcji są tapety z subtelnym wzorem inspirowanym trzciną i kwiatem wiśni. Zwieńczeniem kolekcji są lampiony wykonane z babusa i malowanych przez lokalnych artystów. Rękodzieło to słowo klucz kolekcji HK living Additions niezwykłe przedmioty z duszą, które wzbogacą każde wnętrze.


Ceramiczne naczynia inspirowane tradycyjnymi wyrobami ceramicznymi z Kioto

Z całą pewnością elementy dekoracyjne z najnowszej kolekcji HK Living znajdą się w każdym domu urządzonym z nawiązaniem do stylu skandynawskiego – w kuchni, sypialni i pokoju dziennym z jadalnią. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej inspirujących elementów z kolekcji 2018 zobacz katalog HK Living: tutaj. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie kupisz dekoracje i akcesoria marki HK Living.

hk living hk living dekoracje dla domu nowa kolekcja hk living meble hk living

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*