Kolekcja Hubsch sezon wiosna – lato 2018

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nowa kolekcja Hubsch Tendencies 2018  to mieszanka nowych produktów i klasycznych projektów w odświeżonej wersji i z cała pewnością jest to element obowiązkowy dla każdego wielbiciela marki. Najnowszy katalog zatytułowany Hubsch Tendencies 2018 to doskonały przegląd trendów które będą dominować w nadchodzącym sezonie.

hubsch kolekcja tendencies 2018 - kosze

Proste formy zdobi bogaty detal który jest na tyle subtelny, że ukazuje się naszym oczom dopiero po chwili. Kolekcja ta obfituje w doskonałe wyroby ze szkła i ceramiki. Szklane wazony zaskakują nas swoją swoją prostotą a następnie urzekają kolorem, zdobieniem, detalem rzeźbiarskim.  Z każdą chwilą nasze oko dostrzega nowy szczegół który zachwyca i wzbogaca z pozoru prosty przedmiot. Mnogość produktów i możliwości ich połączenia stwarza niezwykłe efekty wizualne.

Hubsch 2018 Ceramiczne i szklane wazony marki HubschDoskonały design przejawia się w prostocie  Meble, szklane i ceramiczne wazony marki Hubsch

Świetna kolekcja prostych i lekkich mebli doskonale wpisuje się w nadchodzące trendy w stylu skandynawskim. Ascetyczne formy mebli  wzbogaca detal i materiał z którego są wykonane.


Ta lampa stojąca to doskonałe połączenie przedmiotu użytkoweg ze sztuką 

Najciekawszą propozycją w katalogu Hubsch Tendencies 2018 wiosna-lato to kolekcja oświetlenia. Lampy stołowe, stojące i żyrandole zachwycają prostą formą doskonałego projektu i dbałością wykonania. Zestawienia kolorystyczne i materiałowe lamp dobrze wpisują się w nadchodzące trendy w wystroju wnętrz. Warto też zapoznać się z kolekcją tkaniny i dekoracji można tam znaleźć przedmioty niezwykle i doskonale zaprojektowane idealne do wysmakowanych wnętrz.


Ceramiczne naczynia
Nowe wnętrza według marki Hubschstyl skandynawskihubcsh meble

Więcej zdjęć z kolekcji Hubsch Tendencies 2018 znajdziesz w katalogu – tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*