Industrialny salon prosto ze Skandynawii

[Głosów:0    Średnia:0/5]

sklep-skandynawski

Salon w stylu industrial to 100% skandynawskiej prostoty i surowości. Nic więc dziwnego, że w pierwszym momencie odnosisz wrażenie, iż nie przebywasz w mieszkaniu, ale w samym środku fabryki. To przede wszystkim zasługa ścian, które wydają się być pokryte „gołym” betonem lub odpryskującą farbą, spod której „wyglądają” cegły. Surowość akcentują metalowe krzesła i lampy oraz meble w stylu skandynawskim.Salon w stylu industrial nie jest jednak pozbawiony klimatu. Ba, jest nawet na swój sposób przytulny, jednak nie tracąc na swojej surowości. A to wszystko za sprawą drewna. Drewniane stoliki i miękko wyściełane ławki, bawełniane pufy, drewniane półki z szufladami – dzięki takim elementom aranżacji salon nie odstrasza już swoim chłodem, a przyciąga prostotą. Metalowe krzesła przestają razić surowością, dzięki drewnianym siedziskom. Jest jeszcze drewniana podłoga – idealnie bielona albo w wydaniu shabby (stylizowanej na zniszczoną).

Wnętrze jest proste, ponieważ składają się na nie elementy zaprojektowane z naturalnych materiałów. To typowy styl Skandynawów, który nie trafi do serc każdego. Trzeba być miłośnikiem takich wnętrz, żeby móc je wykorzystać we własnym mieszkaniu.

Elementy aranżacji oddające industrialny charakter stylu skandynawskiego znajdziesz m.in. w ofercie: House Doctor, HK Living, Hübsch.

Zapraszamy do galerii:

meble-skandynawskie-1

meble-skandynawskie-2

meble-skandynawskie-3

meble-skandynawskie-5

meble skandynawskie-4

meble-skandynawskie-6

meble-skandynawskie-7

sklep-skandynawski

meble-skandynawskie-9

meble-skandynawskie-8

meble-skandynawskie-10

meble-skandynawskie-11

 

A na sam koniec BONUS DLA WYTRWAŁYCH CZYTELNIKÓW I CZYTELNICZEK, prezentacja wideo salonu skandynawskiego:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*