Poczuj Skandynawię dzięki dodatkom

[Głosów:0    Średnia:0/5]

dodatki-skandynawskie-1O aranżacji w stylu skandynawskim nie świadczą wyłącznie białe meble, bielone podłogi z drewna – choć jest to jego podstawą. Ogromną rolę we wnętrzach odgrywają dodatki i elementy dekoracyjne. To dzięki nim surowe i estetyczne pomieszczenia nabierają przytulności.

Jeśli chcesz w swoim mieszkaniu poczuć powiew Skandynawii, nie musisz od razu aranżować całego wnętrza na ten styl. Wystarczą odpowiednie dodatki i elementy dekoracyjne, dzięki którym przeniesiesz skandynawski klimat. Tym bardziej, że styl ten nie jest pozbawiony nowoczesnego designu oraz wpływów z innych stron świata. Jednak cały czas bazuje na naturalności, dlatego wszystkie elementy dekoracyjne wykonane są z drewna, metalu, bawełny.

Surowość białych ścian przełamiesz drewnianymi ozdobnymi literami, wykonanymi z drewna, ramkami i obrazkami, drewnianymi świecznikami. Przytulności dodasz wełnianymi poduchami, plecionymi koszami i dekoracyjnymi pudełkami. Nutkę industrialnego charakteru – tak typowego dla skandynawskich wnętrz – dodasz metalowymi lampionami i ozdobnymi klatkami.

Wystarczy zaledwie kilka akcentów, by wnętrze bez charakteru nabrało stylu prosto ze Skandynawii. Inspirując się klimatem skandynawskim, przenosząc go do swojego mieszkania, wykorzystaj produkty oferowane m.in. przez: Hübsch, Madam Stoltz.

Galeria zdjęć:

dodatki-skandynawskie-10 dodatki-skandynawskie-11 dodatki-skandynawskie-9 dodatki-skandynawskie-8 dodatki-skandynawskie-7 dodatki-skandynawskie-6 dodatki-skandynawskie-4 dodatki-skandynawskie-3 dodatki-skandynawskie-2 dodatki-skandynawskie-1 dodatki skandynawskie-5

 

BONUS kilka ciekawych i pomysłowych dodatków przedstawionych na prezentacji wideo, które mogą zainspirować do urządzenia wnętrz w domu i mieszkaniu:

Pomysłowe świeczniki w stylu skandynawskim

http://www.youtube.com/watch?v=SD8r2ONmSyY

Designerski zestaw do zaparzania herbaty

http://www.youtube.com/watch?v=BpyeauZvKaA

Napowietrzacz i dzbanek do wina w jednym

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*