Jesień/ zima 2014 z marką Zuiver

[Głosów:0    Średnia:0/5]

zuiver-2

Już jest! Nowa kolekcja marki Zuiver jesień/ zima 2014. Zatytułowana „FUN STUFF FOUR YOUR HOME AND OFFICE” tym razem skupia się na oryginalnych i ciekawych pomysłach na urządzenie miejsca do pracy i wypoczynku w naszym mieszkaniu, czy domu. Wszystkim swoim klientom przedstawia całkiem nowe rozwiązania w łączeniu materiałów, tak aby wyglądały one zarówno pięknie, jak i modnie.

Nowym trendem, który wzbudza ogromne zainteresowanie jest wykorzystanie miedzi. Lampy, klosze oraz elementy dekoracji wykonane właśnie z miedzi stały się prawdziwym hitem! Świetnie przyjmuje się również łączenie surowców: drewna z ceramiką, miedzi z drewnem, czy dmuchanego szkła z betonem. Te nieco rewolucyjne rozwiązania dają naprawdę niesamowity efekt.

zuiver-12
Nowa kolekcja marki Zuiver, to również wygodne krzesła i fotele, które są jej prawdziwym znakiem rozpoznawczym oraz funkcjonalne stoliki kawowe i ciekawe w swoich geometrycznych formach- komody.
Trendy na jesień i zimę 2014 od Zuiver w całości przedstawiają potencjał tej skandynawskiej marki: http://nshome.pl/11_zuiver

zuiver-6 zuiver-7 zuiver-8 zuiver-9 zuiver-10 zuiver-11

2 myśli nt. „Jesień/ zima 2014 z marką Zuiver

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*