Marka Bloomingville w nowej odsłonie

[Głosów:0    Średnia:0/5]

bloomingville-12

„Ever changing homes” to motto znanej skandynawskiej marki Bloomingville, która z każdym nowym sezonem zaskakuje nas i niezmiennie zachwyca nowymi pomysłami na dekorację i aranżację wnętrz. Reprezentując surowy, północny styl ściśle trzyma się ram, które sama sobie wyznaczyła. Produkty Bloomingville są doskonałe w niebanalności swoich form i sposobie wykorzystania naturalnych surowców.

W nowej kolekcji jesień/ zima 2014 swoją nordyckość marka wyraża poprzez zestawienie klasycznej bieli i czerni oraz ogromnej ilości naturalnego drewna. Piękna biała porcelana, zielone szkło, geometryczne lampy oraz drewniane elementy dekoracji, to nostalgiczne akcenty, które w tym sezonie zdecydowała się wprowadzić marka Bloomingville.

bloomingville-7

Surowość produktów przełamuje wykorzystanie reprodukcji dodatków i dekoracji z minionych czasów zainspirowanych francuskim Borocante.

Kolekcja Bloomingville to klasyka i styl Skandynawii w najlepszym wnętrzarskim wydaniu: http://nshome.pl/22_bloomingville

bloomingville-9 bloomingville-11 bloomingville-10 bloomingville-8 bloomingville-6 bloomingville-5 bloomingville-4 bloomingville-3 bloomingville-2

2 myśli nt. „Marka Bloomingville w nowej odsłonie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*