Latarnie i świeczniki – dekoracyjne elementy oświetlenia

[Głosów:0    Średnia:0/5]

swieczniki-7Zbliżający się wieczór lub przyjęcie możesz uczcić zapaleniem latarni, świeczników i lampionów. Zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz tworzą one przyjemną, kameralną atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi. Wybierz do dekoracji estetycznie wyglądające elementy oświetlenia w stylu skandynawskim. Dzięki nim nie tylko zrelaksujesz się przy nastrojowym świetle, ale również mogą one stanowić doskonałe dopełnienie wystroju wnętrza. Masz przed sobą bardzo szeroki wybór.

swieczniki-2Gdy cenisz sobie prostotę, warto postawić na metalowe świeczniki i lampiony o prostych liniach, które wykonane są z szorowanego lub emaliowanego metalu. Jeżeli wolisz coś bardziej dekoracyjnego, sprawdź te wyplatane z metalowej siateczki, które po rozpaleniu w środku świeczki dają misterne świetlne wzory na ścianach.

HK LivingGdy wolisz naturalne materiały, na pewno do gustu przypadną ci te elementy oświetlenia, które wykonane są z drewna i traw. Lampiony wyplatane z wikliny, świeczniki z toczonego drewna o klasycznych kształtach czy też przypominające niedawno co ucięte konary – na pewno dopełnią one wnętrza w elegancki, przy tym też niebanalny sposób.

swieczniki-6Również atrakcyjną propozycją są ceramiczne świeczniki oraz szklane lampiony.

swieczniki-1Wybierz dla siebie coś najpiękniejszego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*