Meble inspirowane stylem skandynawskim

[Głosów:0    Średnia:0/5]

meble-skandynawskie-7Naturalne materiały, jasne kolory, proste i czyste linie, inspiracje ludowe, ale i industrialne – tak właśnie w skrócie można określić wyznaczniki stylu skandynawskiego. Gdy poszukuje się sposobu na dekorację zarówno kawalerki, jak i dużego domu, właśnie on może być atrakcyjną wizualnie propozycją, aby stworzyć wnętrze uporządkowane, funkcjonalne i jednocześnie jedyne w swoim rodzaju.

Meble inspirowane stylem skandynawskim idealnie nadają się do salonu, sypialni, jadalni czy kuchni. Można dzięki nim wyposażyć także swój gabinet lub biuro. To przede wszystkim meble wykonane z naturalnego, litego drewna, które łączone jest z metalem i szkłem. Prostota to ich drugie imię, jednak wcale nie oznacza to, że wymagają one masy dodatków.

HK Living

Meble w stylu skandynawskimmogą obronić się same i dzięki temu świetnie prezentują się nawet na tle białych, nieudekorowanych ścian, tworząc minimalistyczną przestrzeń. Gdy wolisz dekoracje, meble te świetnie współgrają z nowoczesnymi dodatkami, skórami, naturalnymi tkaninami czy ceramiką.

Oto galeria ciekawych inspiracji:

meble-skandynawskie-8 meble-skandynawskie-9 meble-skandynawskie-7 meble-skandynawskie-6 meble-skandynawskie-5 meble-skandynawskie-4 meble-skandynawskie-3 HK Living HK Living

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*