Dekoracje skandynawskie do ogrodu i tarasu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

skandynawski-taras-6Ogród i taras urządzone w stylu skandynawskim? Dlaczego nie! Jeżeli chcesz, aby także i ta przestrzeń nawiązywała do tego nurtu, warto pamiętać o tym, że opiera się on w szczególności na tym, co naturalne.

skandynawski-taras-4

Dlatego chcąc urządzić przestrzeń na zewnątrz swojego domu czy też chociażby balkon „po skandynawsku”, trzeba trzymać się zasady, że im mniejsza ingerencja w naturalnie rozwijającą się zieleń, tym lepiej. Warto jednak wybrać coś, aby podkreślić jej piękno.Na kwiaty, zioła oraz inne rośliny najlepsze będą dopasowane donice oraz doniczki – metalowe czy ceramiczne w jasnych kolorach będą idealnym rozwiązaniem. Żeby móc wygodnie odpocząć na świeżym powietrzu, warto wybrać odpowiednie meble ogrodowe. Wiklinowe, metalowe, wykonane z naturalnego drewna – tutaj wybór jest bardzo szeroki, a może wykorzystasz wiszące krzesło, aby móc przyjemnie poczytać na nim książkę lub uciąć drzemkę? Jako dekoracje w stylu skandynawskim świetnie sprawdzą się latarnie i lampiony, które wieczorem do ogrodu wniosą nastrojową atmosferę.

Zapraszamy do galerii:

skandynawski-taras-1 skandynawski-taras-2 skandynawski-taras-3 skandynawski-taras-4 skandynawski-taras-5 skandynawski-taras-6 skandynawski-taras-7 skandynawski-taras-8 skandynawski-taras-9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*