Najnowsza kolekcja House Doctor Wiosna Lato 2017

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Już jest dostępna publicznie najnowsza kolekcja skandynawskiej marki House Doctor Wiosna Lato 2017 zaprezentowana w katalogu EVERYDAY STORIES Spring/Summer 2017. Jeśli marzysz o harmonijnych wnętrzach, które łączą w sobie elegancję i nowoczesność, to nowa kolekcja House Doctor Wiosna Lato 2017 z pewnością jest dla Ciebie. Elementy kolekcji świetnie skomponują się z wnętrzami loftowymi, ale w zwykłymi mieszkaniu w bloku również można stworzyć przy ich użyciu klimat post industrialny, tak mocno wpisany w obecne trendy. Styl skandynawski, w którym jest utrzymana kolekcja House Doctor Wiosna Lato 2017 to meble, akcesoria i dodatki, które w nienachalny sposób nadają charakteru naszej przestrzeni.

house doctor kolekcja wiosna lato 2017 house doctor kolekcja wiosna lato 2017

Jedna z grup produktów, które proponują projektanci w kolekcji House Doctor Wiosna Lato 2017 to elementy oświetlenia. Okazuje się, że nawet lampy mające z pozoru wygląd nieco techniczny mogą z powodzeniem ozdobić kuchnię lub salon. Nawet gołą żarówkę można wyeksponować w ciekawy sposób dodając odpowiednie akcesoria.

house doctor kolekcja wiosna lato 2017 house doctor kolekcja wiosna lato 2017

Eksponowanie przedmiotów użytkowych to typowo skandynawska specjalność, co widać w kolekcji House Doctor Wiosna Lato 2017. Spory wybór regałów, półek czy szafek o charakterze półodkrytym, utrzymanych w pastelowych kolorach, w stylu vintage lub industrialnym. Do tego sporo różnego rodzaju pojemników i butelek o prostym designie. Powstaje wnętrze surowe, rustykalne, które wystarczy ocieplić jednym szczegółem. To może być zielona roślina w ciekawej donicy czy wielkim słoju lub obraz w odmiennym od całości, letnim klimacie. Świetnie skomponuje się także ciekawy zegar, wiklinowy fotel czy słomiany pojemnik na drobiazgi
house doctor kolekcja wiosna lato 2017
house doctor kolekcja wiosna lato 2017

Kolekcja House Doctor Wiosna Lato 2017 stawia na niebanalne bibeloty, które wpadają w oko i czynią wnętrze wyjątkowym. Oczywiście można poprzestać na przedmiotach oryginalnych i ciekawych, ale utrzymanych w stonowanym charakterze. Jednak kolekcja House Doctor Wiosna Lato 2017 pozwala puścić wodze fantazji i stworzyć wnętrza artystyczne, wręcz wizjonerskie.

house doctor kolekcja wiosna lato 2017Naczynia, sztućce i inne akcesoria kuchenne, które znajdziesz w kolekcji House Doctor Wiosna Lato 2017 zostały wykonane z rzemieślniczą dokładnością. Po dodaniu do nich ciekawych elementów wystroju mamy pewność, że dekoracja stołu w stylu skandynawskim na pewno zachwyci gości.

house doctor kolekcja wiosna lato 2017

house doctor kolekcja wiosna lato 2017 Chociaż kolekcja obfituje w skromne, wręcz surowe przedmioty to jednak znajdziemy tam również akcesoria w kolorze złota lub srebra, ozdobione brokatem czy kryształami. Wszystko po to, aby mieszać style, zaskakiwać, a kiedy trzeba, ocieplać wnętrze. Obcowanie tych przedmiotów obok siebie jest dowodem na to, że wnętrze nie musi trzymać się jednego stylu, nie musi być nudne.

house doctor kolekcja wiosna lato 2017

Wystrój w stylu skandynawskim nie powinien kojarzyć się wyłącznie z surowością. To prostota, która obcuje z naturą. Dlatego też w meblach i akcesoriach znajdziemy wiele właśnie takich nawiązań. Kolekcja House Doctor Wiosna Lato 2017 to zastosowanie drewna, lnu, wikliny, słomy i wielu innych naturalnych materiałów. To także szerokie zastosowanie kolorów ziemi i współgrającej z nimi roślinności.

house doctor kolekcja wiosna lato 2017

house doctor kolekcja wiosna lato 2017

Spokój ducha, harmonia, skromna elegancja, kolory ziemi, wspomnienie lata-to z pewnością określenia opisujące klimat tej kolekcji. To także wygoda, funkcjonalność, wielozadaniowość i kompatybilność przedmiotów. Ale przede wszystkim kolekcja House Doctor Wiosna Lato 2017 to wysoka jakość materiałów i perfekcyjne wykonanie.

house doctor kolekcja wiosna lato 2017

Zobacz więcej ciekawych produktów marki House Doctor:

http://nshome.pl/lampy-stolowe/3900-lampa-stolowa-game-zloto-biala.htm
http://nshome.pl/zegary/4423-zegar-vintage-30-cm.htm
http://nshome.pl/akcesoria-oswietleniowe/1042-maskownica-na-oprawke-zarowki-kant-miedziana. htm
http://nshome.pl/lampy-wiszace/407-lampa-factory-czarna.htm
http://nshome.pl/lampy-wiszace/3408-lampa-aston.htm

Wszystkie produkty marki House Doctor dostępne w sklepie: nshome.pl/House-Doctor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*