Zima w stylu skandynawskim

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Styczeń jest miesiącem w którym często nasze samopoczucie spada, a my ulegamy zimowej chandrze. Świąteczny czas już za nami a do wiosny jeszcze daleko. Co zrobić aby w czasie zimowych dni czuć się dobrze i tryskać optymizmem? Oto kilka pomysłów jak wprowadzić dobry nastrój do wnętrza i nie dać się zimowej chandrze.

W urządzaniu domu w stylu skandynawskim wielką role odgrywa światło. Odsłoń okna aby do wnętrza wpadało jak najwięcej dziennego światła, jeśli nie jest to możliwe wprowadź do wnętrza dodatkowe źródła światła. Elegancka lampa stołowa lub podłogowa rozświetli otoczenie. Warto też dodać kilka świec które swym ciepłym płomieniem ogrzeją i rozjaśnią przestrzeń przez co stanie się ona bardziej przytulna. dodatkowo jeśli wzbierzesz świece zapachowe w twoim domu będzie pięknie pachnieć Wnętrze w stylu skandynawskim jest przytulne, udekoruj swój dom wełnianymi kocami lub stylowymi narzutami, miękkimi poduszkami. Puszyste tkaniny ocieplą wnętrze. Warto też ozdobić dom roślinami, zieleń roślin ożywi wnętrze a ich forma urozmaici je.

Styl skandynawski to stylowa prostota, która maksymalizuje szczęście więc stwórz otocznie tak aby przyciągało radość i szczęście.

 

2

W świetle świec wszystko wygląda lepiej. Stylowe lampiony w szmaragdowym kolorze wypełnią dom niezwykłym blaskiem.

3

Smukłe świeczniki ładnie kontrastują z wazonami całość tworzy efektowną dekorację

5

Praktyczna stołowa lampa z ruchomym ramieniem.

aksamitne poduszki

Eleganckie welurowe poduszki ozdobią każde pomieszczenie.

poduszki futro

Miękkie tkaniny ociepla wnętrze

lampa

Elegancka lampa stołowa ozdobi salon jaki gabinet.

lampa stołowa

Smukłe efektowne lampy z serii Nottingham

lampa

Lampa stołowa Game

donice

Donice na kwiaty

lampa w stylu skandynaskim

 

Klasyczny tripot sprawdzi się w każdym wnętrzu.

2 myśli nt. „Zima w stylu skandynawskim

  1. Bardzo nietypowe, ale jakże ciekawe rozwiązania na oświetlenie wnętrz podczas chłodnych, zimowych wieczorów. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*