Nowoczesne lampy podłogowe Zuiver Office

[Głosów:0    Średnia:0/5]

lampa-podlogowa-office-biala-2

Marka Zuiver z Holandii od 1998 roku produkuje efektowne elementy aranżacji wnętrz. Jedną z jej specjalności są nowoczesne lampy o oryginalnych kształtach, wśród których kilka uzyskało już status kultowych. Są to między innymi lampy Zuiver Office, które przypominają tradycyjne lampki biurkowe, tylko w wielokrotnym powiększeniu.

http://nshome.pl/lampy-stojace/73-lampa-podlogowa-office-biala.htm

Jako lampy stojące sprawdzają się idealnie, przyciągając wzrok i dając nastrojowe, ale kierunkowe światło, które będzie idealne do wieczornego zatopienia się w lekturze książki ulubionego autora. Office to lampa podłogowa, która jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych jako biała, czarna oraz wykonana z satynowej stali. W każdej z nich wygląda niezwykle i na pewno wpasuje się idealnie we wnętrza o charakterze skandynawskim, industrialnym, retro czy nowoczesnym, by nadać mu niepowtarzalny wygląd.

lampa-podlogowa-office-biala-1

 

2 myśli nt. „Nowoczesne lampy podłogowe Zuiver Office

  1. Dawniej myślałem, że lampy podłogowe to już przeżytek, ale kiedy urządzałem mieszkanie, doceniłem i odkryłem je na nowo. Dziś mam lampy podłogowe zarówno w salonie, jak i w sypialni i mogę powiedzieć, że wyglądają efektownie i są bardzo użyteczne 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*