Zuiver Tripod – nowoczesna klasyka w oświetleniu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

lampa_podlogowa_zuiver_tripod_black-4

Wszędzie tam, gdzie liczy się efektowny wygląd wnętrza, także oświetlenie ma ważną rolę do odegrania. Do wnętrz nowoczesnych, industrialnych i skandynawskich doskonale nadają się wtedy lampy Zuiver, marki holenderskiej, która od 1998 roku zajmuje się produkcją efektownego wyposażenia wnętrz o czystych liniach. Wśród swoich artykułów oświetleniowych Zuiver ma głównie nowoczesne lampy, w tym jeden z najbardziej popularnych modeli – Tripod. To lampa podłogowa, której konstrukcja opiera się na trzech długich nogach i abażurze w owalnym kształcie.

lampa_podlogowa_zuiver_tripod_black-3

Tripod umiejętnie łączy w sobie prostotę formy i jednocześnie przyciąga wzrok swoim kształtem. Będzie wspaniałym dodatkiem do wielu wnętrz, w tym idealnie sprawdzi się w salonie oraz w sypialni. W ofercie znajduje się pełna gama kolorystyczna lamp Tripod, w tym z nogami wykonanymi z metalu oraz z drewna. Wygodną obsługę zapewnia włącznik nożny. Na pozór czysta i nieskomplikowana linia, która ma jednak w sobie to „coś”, sprawia, że Tripod będzie unikatowym dodatkiem, który będzie prezentował się świetnie przez cały czas, zarówno po zmroku, jak i w ciągu dnia, zachwycając swoim designem.

To właśnie dlatego lampy stojące Tripod są tak popularne i chętnie wybierane przez entuzjastów dobrego designu na całym świecie!

http://nshome.pl/lampy-stojace/564-lampa-podlogowa-tripod-black.htm

2 myśli nt. „Zuiver Tripod – nowoczesna klasyka w oświetleniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*