Podkreśl industrialny charakter mieszkania z dodatkami HK Living

[Głosów:0    Średnia:0/5]

HK LivingMa być surowo i wiać chłodem – niczym w fabryce. Dlatego na ścianach królują biele i szarości, przez które gdzieniegdzie prześwitują cegły. Po meblach widać znaczny upływ czasu, a do ścian przylegają aluminiowe rury z okablowaniem.  Wszędzie dominuje metal – metalowe regały i szafki, metalowe żyrandole albo zwisające na łańcuchach lub kablach żarówki. Niby jest niedbale, ale mimo wszystko przytulnie. Surowość wnętrza przełamują starannie dobrane dodatki – z drewna i szkła.

Styl industrialny z powodzeniem możesz przenieść i do swojego mieszkania. Wystarczy przemysłowa lampa sufitowa, która doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w kuchni. Możesz wybrać też lampę stojącą – masywną, wykonaną z metalu, bez jakichkolwiek ozdobników. Zamiast miękkich krzeseł, wybierz metalowe krzesło z mosiądzu, które podkreśli surowość wnętrza w stylu skandynawskim.

A jeśli pokój w całości oddaje styl industrialny, przełam go drewnianymi i szklanymi dodatkami. Niewielki stolik z drewna tekowego , ozdobne ramki i obrazki, stojąca lampa imitująca pieniek drewna, szklane pękate butle – dzięki nim wnętrze będzie surowe, ale jednocześnie klimatyczne.

Industrialne dodatki i elementy wyposażenia wnętrz z powodzeniem znajdziesz w ofercie HK Living.

Galeria:

HK Living HK Living HK Living HK Living hk-living-5 HK Living HK Living HK Living 2011 HK Living 2011 HK Living 2011 HK Living 2011

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*