Styl skandynawski dzięki Hübsch

[Głosów:0    Średnia:0/5]

marka-hubsch-9Styl skandynawski to nawiązanie do surowych form i naturalnych materiałów. Dzięki Hübsch – duńskiej firmie i jej wyrobom – możesz przenieść klimat Skandynawii do swojego mieszkania. Ręcznie wykonywane produkty to istny majstersztyk, który idealnie odzwierciedla to, co najbardziej typowe dla skandynawskich domów – prostotę i zamiłowanie do natury.

Z naturalnymi ścianami – z prześwitującymi cegłami i odpryskującą farbą lub pokrytymi betonem doskonale współgrają elementy drewniane. Wykonane z bielonego drewna półki, masywne komody z ciemnego drewna, drewniane litery dekoracyjne, mosiężne lampki biurkowe – to wszystko składa się na unikalny klimat Skandynawii.

Najnowsza kolekcja Hübsch to nieszablonowe dodatki w stylu skandynawskim i elementy wyposażenia. Drewniana drabina w salonie spełni nie tylko funkcje praktyczne (także dzięki niewielkim szufladkom), ale również dekoracyjne – jako niebanalny dodatek. A metalowe krzesła z drewnianym siedziskiem oraz miękkie welurowe lub wełniane pufy w pastelowych kolorach przełamią surowość wnętrz, dodając przytulności.

Zainspiruj się Skandynawią, przenosząc jej klimat do swojego mieszkania. Najnowsza kolekcja Hübsch spełni oczekiwania wszystkich miłośników tego designu.

Galeria fotografii Hübsch:

marka-hubsch-1 marka-hubsch-2 marka-hubsch-3 marka-hubsch-4 marka-hubsch-5 marka-hubsch-6 marka-hubsch-7 marka-hubsch-8 marka-hubsch-9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*