Skandynawskie propozycje na Święta Bożego Narodzenia

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

Biały puch lecący z nieba, zapach pierniczków i sosnowych gałęzi, a potem szampańskie szaleństwo. Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok to niezwykły okres, a świąteczne propozycje w stylu skandynawskim doskonale wprowadzą w należyty nastrój.

Ib Laursen w swojej kolekcji świątecznej przedstawia różne spojrzenia na dekoracje. Pierwsze spojrzenie to propozycje w rustykalnym stylu jakby wyjęte wprost z „Dziadka do orzechów”. Delikatna i nienachalne, ale zachwycające w nawet najmniejszych detalach, wyglądają jak dziecięce zabawki z początków ubiegłego wieku.

ib laursen 2015

skandynawskie dekoracje świateczne

Pośród propozycji Ib Laursen znajdą coś dla siebie miłośnicy niebanalnych rozwiązań. Proste ozdoby zbudowane z mocnych linii są kwintesencją skandynawskiego stylu, pozwalają na zobaczenie Świąt w odświeżonej odsłonie.

święta w stylu skandynawskim ib laursen dekoracje

Oryginalne drzewko jest idealnym wyborem dla osób, którym znudziły się zielone gałązki w domu.

choinaka w stylu skandynawskim

Świąteczna i noworoczna kolekcja od House Doctor to ukłon w stronę tradycyjnego wystroju wnętrz w tym okresie, oczywiście bez pominięcia modnej stylistyki.
święta w stylu skandynawskim house doctor

Urocze ozdoby świąteczne przełamują trend jednolitych i monochromatycznych bombek, doskonale pokazując przy tym, że różnorodnie nie oznacza chaotycznie.

dekoracje świateczne

Jest to kolekcja niezwykle subtelna, gdzie głównie skrzypce gra biel zaserwowana w niezwykle apetyczny sposób.

święta 2015

Tradycyjnej bieli nie mogło zabraknąć także w kolekcji Bloomingville, jest ona tutaj zestawiona z zielenią oraz napisami na dekoracjach. Skandynawska kolekcja świąteczna podana została w przystępny i lekki sposób, doskonale sprawdzi się w pokojach młodzieżowych.

bloomingville

Powtarzającym się elementem są wysokie, smukłe choinki o drewnianym deseniu. Wieszając na drzewku świątecznym dekoracje z kolekcji Bloomingville nie ma mowy o nudzie, zastosowano spójną kolorystykę, która wyróżnia się ciekawymi wzorami.

bloomingville święta bożego narodzenia 2015 choinka w stylu skandynawskim

Wszystkim propozycjom przyświeca wspólny cel – wprowadzenie świątecznej atmosfery. Czy im się to udaje? Na pewno tak, a najwyższej jakości ozdoby świąteczne doskonale przy tym wpisują się w stylistykę skandynawską. Surowy, minimalistyczny wystrój nie musi być przewidywalny i nudny w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*