Skandynawskie kolekcje jesienno-zimowe 2015

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W oczekiwaniu na wiosnę towarzyszy nam aura późnej jesieni i mroźnej zimy. Szybko zapadający zmrok, pierwsze przymrozki i melancholijny nastrój to doskonała okazja ku temu, aby coś zmienić w wystroju wnętrz. Niewielka zmiana doda nowej energii i sprawi, że nie zapadniemy w zimowy sen! Skandynawskie kolekcje jesienno-zimowe to doskonały sposób na odświeżenie wnętrza.

Trzy różne kolekcje i trzy różne spojrzenia na sezon jesień/zima dają szeroką możliwość wyboru. Bloomingville proponuje proste wnętrza okraszone szczyptą romantyzmu i humoryzmu, w których nie brakuje ciepła. 

Proste poduszki, w odcieniach stali, zachęcają puszystą fakturą.

bloomingville

Miedziana lampa, na trzech nóżkach, ze swoją gładką powierzchnią doskonale odbijać będzie światło i rozjaśni każde wnętrze.

bloomingville lampa

W najnowszej kolekcji nie brak charakterystycznych wazonów, które nawet bez kwiatowego wkładu prezentują się idealnie.

bloomingville ceramika

Ażurowe krzesła wystarczy przykryć ciepłą narzutą, aby w gabinecie lub jadalni wprowadzić zimową atmosferę.

bloomingville meble bloomingville jadalnia

Zastawa stołowa Bloomingville wita prostymi liniami i lekkimi szkicami, które od samego rana wprawią w dobry humor.

bloomingville zastawa bloomingville do kuchni

Kolekcja proponowana przez House Doctor prezentuje zgoła odmienne spojrzenie na jesienno-zimowe wnętrza. Świetlista propozycja opiera się na prostych i lekkich formach. Dominuje czerń i biel w różnych wydaniach, a zarówno lampa, świeczniki, jak i wazony, doskonale zamykają w sobie esencję kolekcji zaproponowanej przez House Doctor.

housedoctor lampa house doctor dekoracje

Smukłe nóżki i nienachalne, geometryczne kształty, pojawiają się zarówno w krzesłach, pufach, stolikach, lampach, jak i stojakach na gazety.

house doctor styl skandynawski

Wybierając najnowsze propozycje od Ib Laursen ma się wrażenie przeniesienia do skandynawskiej wioski. To najbardziej przytulna z zaprezentowanych tutaj kolekcji, lekka i minimalistyczna, ale z dużą dozą ciepła i komfortu. Ażurowe, metalowe formy zastępuje lite drewno i naprawdę duża funkcjonalność.

styl skandynawski

ib laursen

Poduszki niedbale ułożone na łóżku lub rozłożone przed kominkiem, zapraszają do skorzystania z nich, a skandynawskie dywaniki rzucone pod nogi są synonimem ciepła.

sklepy skandynawskie ib laursen dekoracje

Tak różne spojrzenia na temat kolekcji jesienno zimowej sprawiają, że każdy w najnowszych propozycjach projektantów znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*