Styl industrialny według House Doctor

[Głosów:0    Średnia:0/5]

house-doctor-4Wcale nie musisz mieszkać w poindustrialnym obiekcie, żeby móc poczuć się niczym w fabryce. Zadbała o to duńska firma House Doctor. Jej specjalnością są produkty inspirowane stylem industrialnym. Najnowsza kolekcja to odzwierciedlenie uwielbianej przez Skandynawów prostoty.

Metalowe krzesła, regały i półki ścienne, kosze na śmieci, metalowe lampy stojące i lampy sufitowe, metalowe biurka z betonowym blatem przypominające stoły robocze – to wszystko nadaje wnętrzom surowości stanowiącej podstawę stylu industrialnego. To właśnie dzięki połączeniu ścian stylizowanych na betonowe i zimne z odpowiednimi dodatkami można odnieść wrażenie, że znaleźliśmy się wewnątrz budynku, w którym kiedyś działała fabryka.

Styl industrialny możesz przenieść nie tylko do salonu czy do kuchni. Za sprawą odpowiednich dodatków, gabinet a nawet sypialnię możesz zaaranżować w przemysłowym klimacie. Miękka sofa, ławka z drewnianymi nóżkami, metalowe krzesła z drewnianym siedziskiem, a także drewniane biurko z kolorowymi szufladami – to pozycje obowiązkowe, które przełamią typową surowość mieszkania w stylu industrialnym.

Dzięki najnowszej kolekcji House Doctor poczujesz powiew przemysłowej Skandynawii we własnym mieszkaniu.

Inspirujące zdjęcia:

house-doctor-1 house-doctor-2 house-doctor-3 house-doctor-4 house-doctor-5 house-doctor-6 house-doctor-7

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*