Najnowsza kolekcja Hubsch – Tendencies 2016

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nadchodzi kolejny sezon, a wraz z nim kolejna, zachwycająca kolekcja marki Hübsch. Jednego nie można jej zarzucić – chociaż niesie za sobą powiew świeżości, to nadal jest na wskroś skandynawska.

 

Najnowsza kolekcja Tendencies 2016 od Hübsch zaprasza nas do wnętrza wygodnego, komfortowego domu. Wraz z nadejściem wiosny zmienia się kolorystyka, która inspirowana coraz częściej jest pastelowymi odcieniami błękitu czy beżu.


hubsch 2016

Delikatne pastele przewijają się wszędzie – zaczynając od najmniejszych elementów dekoracyjnych, aż po taborety. Połączone z kolorem surowego drewna tworzą niezwykłe kompozycje, które mają w sobie coś z dzieciństwa i słodyczy. Kreatywne połączenia to mieszkanka spontaniczna, lekka i ciekawa.

wnętrza skandynawskie

Pośród propozycji Tendencies 2016 znaleźć można wygodne fotele, ciekawe dywany skandynawskie, a także różnorodne poduszki.

dekoracje w stylu skandynawskim

Klasyczne rozwiązania, po wymieszaniu z nowoczesnym designem, tworzą wnętrza, których nie powstydziłby się nikt. Pozornie niepasujące do siebie elementy tworzą spójny obraz, który wygląda doskonale zarówno w skandynawskiej chatce w lesie, jak i w nowoczesnym lofcie.

dodatki skandynawskie

Jak zwykle, Hübsch, zwraca uwagę na najmniejsze detale. W końcu to one tworzą duszę wnętrza i dają niezwykłą możliwość dodania do każdego pomieszczenia czegoś nowego. Geometryczne świeczniki doskonale pasują do tej idei.

świecznik

Kuchenne dodatki w stylu Tendencies 2016 są prostym sposobem na stworzenie kuchni w stylu skandynawskim. Obłe kształty nie rzucają się w oczy, postawiono w ich przypadku na najwyższą funkcjonalność – właśnie taki ma być idealny dom według Hübsch, prosty, nastawiony na maksymalną funkcjonalność i inspirowany ponadczasowym stylem skandynawskim.

kuchnia w stylu skandynawskim

W najnowszej kolekcji bez problemów znaleźć można różnorodne dodatki, które odwołują się do takich samych motywów.

ceramika

 

Tendencies 2016 przenosi do idealnego mieszkania, gdzie każda rzecz ma swoje miejsce, a ład tworzony jest poprzez harmonijne dobranie wszystkich elementów. Na pewno warto się zainteresować zaproponowanymi przez nich elementami wystroju wnętrz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*