Najnowsza kolekcja Hubsch – Tendencies 2016

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nadchodzi kolejny sezon, a wraz z nim kolejna, zachwycająca kolekcja marki Hübsch. Jednego nie można jej zarzucić – chociaż niesie za sobą powiew świeżości, to nadal jest na wskroś skandynawska.

 

Najnowsza kolekcja Tendencies 2016 od Hübsch zaprasza nas do wnętrza wygodnego, komfortowego domu. Wraz z nadejściem wiosny zmienia się kolorystyka, która inspirowana coraz częściej jest pastelowymi odcieniami błękitu czy beżu.


hubsch 2016

Delikatne pastele przewijają się wszędzie – zaczynając od najmniejszych elementów dekoracyjnych, aż po taborety. Połączone z kolorem surowego drewna tworzą niezwykłe kompozycje, które mają w sobie coś z dzieciństwa i słodyczy. Kreatywne połączenia to mieszkanka spontaniczna, lekka i ciekawa.

wnętrza skandynawskie

Pośród propozycji Tendencies 2016 znaleźć można wygodne fotele, ciekawe dywany skandynawskie, a także różnorodne poduszki.

dekoracje w stylu skandynawskim

Klasyczne rozwiązania, po wymieszaniu z nowoczesnym designem, tworzą wnętrza, których nie powstydziłby się nikt. Pozornie niepasujące do siebie elementy tworzą spójny obraz, który wygląda doskonale zarówno w skandynawskiej chatce w lesie, jak i w nowoczesnym lofcie.

dodatki skandynawskie

Jak zwykle, Hübsch, zwraca uwagę na najmniejsze detale. W końcu to one tworzą duszę wnętrza i dają niezwykłą możliwość dodania do każdego pomieszczenia czegoś nowego. Geometryczne świeczniki doskonale pasują do tej idei.

świecznik

Kuchenne dodatki w stylu Tendencies 2016 są prostym sposobem na stworzenie kuchni w stylu skandynawskim. Obłe kształty nie rzucają się w oczy, postawiono w ich przypadku na najwyższą funkcjonalność – właśnie taki ma być idealny dom według Hübsch, prosty, nastawiony na maksymalną funkcjonalność i inspirowany ponadczasowym stylem skandynawskim.

kuchnia w stylu skandynawskim

W najnowszej kolekcji bez problemów znaleźć można różnorodne dodatki, które odwołują się do takich samych motywów.

ceramika

 

Tendencies 2016 przenosi do idealnego mieszkania, gdzie każda rzecz ma swoje miejsce, a ład tworzony jest poprzez harmonijne dobranie wszystkich elementów. Na pewno warto się zainteresować zaproponowanymi przez nich elementami wystroju wnętrz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*