Wazony ze szkła z recyklingu – eko dekoracje które odmienią Twoje wnętrze

[Głosów:1    Średnia:3/5]

 

Szklane wazony to ponadczasowe dekoracje, które warto postawić w swoich wnętrzach. Wybierając szkło z recyklingu, nie tylko daje się wystrojowi lekką nutkę retro, ale dodatkowo dba się o środowisko. Wśród licznych propozycji wybraliśmy dla Was te najmodniejsze i najciekawsze.
Wazon z częściowo barwionego szkła, z efektem stopniowego cieniowania, będzie mocnym punktem każdego wnętrza. Taki wazon sam w sobie jest doskonałą ozdobą poprzez grę światła oraz cienia, sprawdzi się zarówno z ozdobnym wkładem, jak i bez niego.


skandynawskie dekoracje

Szklana butelka doskonale wygląda postawiona solo, jak i w zestawieniu z ceramicznymi lub porcelanowymi wazonami i pojemnikami. Pastelowa ceramika to klasyczny, skandynawski dodatek.

dekoracje do domu

Szklane wazony skandynawskie mogą przybierać różne formy i kształty. Niektóre z nich bardziej przypominają słoiki, podczas gdy inne wyglądają jak szkła apteczne. Wszystkie te propozycje przygotowała firma Hübsch, a ich charakterystyczny, inspirowany Skandynawią styl, jest widoczny w każdym z wazonów ze szkła z recyklingu. Wybierając jedną z tych propozycji, znika także problem z tym, co włożyć do środka – żywy kwiat, pojedyncza gałązka lub sztuczna ozdoba – wszystko to, będzie wyglądać doskonale w takim towarzystwie.

eleganckie dekoracje

wazony

Szklany wazon z recyklingu doskonale prezentuje się nie tylko w skandynawskich wnętrzach, ale także w pomieszczeniach inspirowanych stylem industrialnym.

wazony dekoracyjne

Wybierając odpowiedni wazon do swojego salonu lub sypialni warto grać nie tylko odcieniami i kształtami, ale także wysokością wazonów. Niskie, przypominające szklanki, wazony to niezwykle ozdobne rozwiązanie i prezentują się wyśmienicie w połączeniu z wyższymi.

wazon

Duży, pękaty wazon wygląda, jakby został zakupiony na targu staroci. Wykorzystanie recyklingowanego szkła nadaje mu charakter. Wąska szyjka jeszcze bardziej podkreśla krągłe kształty.

szkło z odzysku

 

Dlaczego warto kupować szklane wazony z recyklingu? Przede wszystkim ze względu na troskę na środowisko naturalne. Recykling szkła jest niezawodnych sposobem na ponowne wykorzystanie go. Dodatkowo kupując taki przedmiot, otrzymuje się rzecz z duszą, która ma swoją historię i jest unikalna.

Wszystkie produkty wymienione w tym wpisie znajdziecie w sklepie http://nshome.pl/32-szklo-porcelana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*