Nowe produkty

Zapisz się do Newslettera otrzymasz KOD RABATOWY
Opinie o NorthAndSouth Home na Opineo.pl

Ostatnie wpisy na blogu

Zwrot towaru

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań zapewniamy możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od dnia odebrania zamówionych produktów.

Gwarantujemy zwrot pieniędzy.

Stawiając na najwyższą jakość obsługi nshome.pl gwarantuje każdemu Klientowi możliwość zwrotu towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny.

Koszty przesyłki pokrywa Kupujący po wcześniejszych ustaleniach z działem obsługi klienta.

 1. Prosimy o poinformowanie Sprzedającego o odstąpieniu od umowy sprzedaży na piśmie wysyłając stosowne oświadczenie na adres ul. Dobrego Pasterza 122 LU2 31-416 Kraków lub mailowo na adres sklep@nshome.pl wypełniając przygotowany formularz. Wypełnienie formularza nie jest obowiązkowe, jednak może usprawnić procedurę zwrotu.
 2. Pracownik sklepu na podany w formularzu adres e-mail, prześle informację o przyjęciu zgłoszenia i prześle dokument zwrotu.
 3. W przypadku wystawienia paragonu zostanie wystawiony zwrot ze sprzedaży detalicznej, a w przypadku faktury zostanie wystawiona korekta faktury. Dokument prosimy podpisać i dołączyć do przesyłki lub przesłać mailowo na adres sklep@nshome.pl
 4. Zwracany towar Klient wysyła na adres: North & South Home ul. Dobrego Pasterza 122 LU2 31-416 Kraków w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy załączając oryginał dokumentu zakupu wraz z informacją czy zwrot pieniędzy ma być dokonany przez kompensatę czy przelewem na podane konto bankowe.
 5. Koszt odesłania towaru ponosi kupujący.

  Uwaga!!! Nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych na nasz adres za pobraniem.

 6. W przypadku zwrotu realizowanego przez przez Klienta przedsiębiorcę lub firmę równowartość zwracanego towaru zostanie przekazana klientowi po dostarczeniu potwierdzonej kopii korekty faktury.
 7. Zalecamy w miarę możliwości zwrot towaru w oryginalnym opakowaniu, wraz ze wszystkimi elementami. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
 8. Prosimy o zapakowanie przesyłki w sposób gwarantujący zabezpieczenie przesyłki i jej zawartości.

 9. 7.W terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od umowy zwrócimy Państwu wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa innego niż najtańszy oferowany przez nas sposób dostarczenia).
 10. Zwrotu należności dokonamy w taki sam sposób jaki Państwo wybrali przy dokonywaniu zakupów, chyba, że wybiorą Państwo inny sposób zwrotu należności.
 11. Możemy wstrzymać się ze zwrotem należności do momentu odesłania rzeczy lub przesłania dowodu jej odesłania, w zależności od tego , które zdarzenie nastąpi wcześniej.