Dostawa towaru

Przywiązujemy szczególną uwagę do szybkiej i profesjonalnej realizacji zamówień. Idąc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów sklep nshome.pl posiada w swoich magazynach większą część oferty zamieszczonej na stronie internetowej. Pozwala to realizować zamówienia składane w sklepie internetowym nawet tego samego dnia.

Na naszej stronie widnieją następujące statusy dostępności towarów:

dostępny - towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od poniedziałku do piątku.

 W magazynie posiadamy przynajmniej jedną sztukę danego produktu oznaczaną statusem dostępny. Faktyczne stany magazynowe podane są przy każdym produkcie. W przypadku chęci zakupu większej ilości prosimy o wcześniejszy kontakt z obsługą sklepu w celu ustalenia dokładnej dostępnej ilości danego produktu w naszym magazynie.

  • Zamówienia składane do godziny 11.00 realizowane będą w danym dniu roboczym w przypadku wyboru wysyłki za pobraniem lub z opcją płatności Przelewy24 
  • Wszystkie zamówienia składane po godzinie 11.00 realizowane będą w następnym dniu roboczym w przypadku wyboru wysyłki za pobraniem lub z opcją płatności Przelewy24 .
  • Zamówienia z wybraną opcją płatności przelewem są wysyłane po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym.

wkrótce dostępny - czekamy na dostawę do naszego magazynu, podajemy orientacyjny termin dostawy

na zamówienie - termin ustalany indywidualnie po potwierdzeniu dostępności w magazynie producenta. Wysyłka produktów na zamówienie realizowana jest natychmiast po otrzymaniu dostawy od konkretnego producenta.


Powyższa informacja stanowi uzupełnienie regulaminu witryny nshome.pl