Nowe produkty

Zapisz się do Newslettera otrzymasz KOD RABATOWY
Opinie o North&South Home na Opineo.pl

Ostatnie wpisy na blogu

 • Choinka w stylu skandynawskim
  Autor: Anna

  Drzewko choinkowe to symbol, który nieodłącznie związany jest z obchodami Świąt Bożego Narodzenia na całym świecie. Chyba każdy ma dobre wspomnienia z dzieciństwa związane z dekorowaniem choinki, prezentami oraz... czytaj więcej ››

 • Jesień W Stylu Skandynawskim
  Autor: admin

  Jesień i początek zimy to czas kiedy potrzebujemy więcej światła i ciepła ze względu na pogarszającą się aurę za oknami oraz krótszy dzień. Na szczęście projektanci wywodzący się ze stylu skandynawskiego doskonale... czytaj więcej ››

Dostawa towaru

Przywiązujemy szczególną uwagę do szybkiej i profesjonalnej realizacji zamówień. Idąc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów sklep nshome.pl posiada w swoich magazynach większą część oferty zamieszczonej na stronie internetowej. Pozwala to realizować zamówienia składane w sklepie internetowym nawet tego samego dnia.

Na naszej stronie widnieją następujące statusy dostępności towarów:

dostępny - towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od poniedziałku do piątku.

Termin dostawy do klienta wynosi do 2 dni roboczych na terenie Polski i do 5 dni roboczych na terenie UE ( za wyjątkem Cypru i Malty). 

W magazynie posiadamy przynajmniej jedną sztukę danego produktu oznaczaną statusem dostępny. Faktyczne stany magazynowe podane są przy każdym produkcie. W przypadku chęci zakupu większej ilości prosimy o wcześniejszy kontakt z obsługą sklepu w celu ustalenia dokładnej dostępnej ilości danego produktu w naszym magazynie.

 • Zamówienia składane do godziny 14.00 realizowane będą w danym dniu roboczym w przypadku wyboru wysyłki za pobraniem lub z opcją płatności Przelewy24 
 • Wszystkie zamówienia składane po godzinie 14.00 realizowane będą w następnym dniu roboczym w przypadku wyboru wysyłki za pobraniem lub z opcją płatności Przelewy24 .
 • Zamówienia z wybraną opcją płatności przelewem są wysyłane po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym.

wkrótce dostępny - czekamy na dostawę do naszego magazynu, podajemy orientacyjny termin dostawy

na zamówienie - termin ustalany indywidualnie po potwierdzeniu dostępności w magazynie producenta. Wysyłka produktów na zamówienie realizowana jest natychmiast po otrzymaniu dostawy od konkretnego producenta.


Powyższa informacja stanowi uzupełnienie regulaminu witryny nshome.pl