Nowe produkty

» Brak nowych produktów na tą chwilę

Zapisz się do Newslettera otrzymasz KOD RABATOWY
Opinie o North&South Home na Opineo.pl

Ostatnie wpisy na blogu

Koszt transportu

Zakupy powyżej 200 zł dostarczane są GRATIS !!!

W zależności od własnych preferencji oraz sposobu płatności możesz wybrać jedną z poniższych form dostawy.

 1. Dostarczenie przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS na terenie kraju

  Wszystkie przesyłki pakujemy z należytą starannością, aby towar zamówiony przez naszych Klientów nie został zniszczony w trakcie transportu. Dlatego też wybraliśmy godną zaufania spedycję UPS.

  Cena dotyczy przesyłek dla zakupów poniżej 200 zł

  Rodzaj dostawyForma płatnośćiKwota
  UPS Standard Przelew lub Przelewy24  14,00 zł
  UPS Pobranie Płatność u kuriera 19,00 zł

  Czas dostawy przesyłki kurierskiej to 24-48 h. W celu usprawnienia dostaw informujemy, że kurierzy UPS zwykle dostarczają paczki w dni robocze na adresy domowe w godzinach 9-19, a na adresy firmowe w zwyczajowych godzinach urzędowania. Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia przesyłki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie. W uwagach do zamówienia można zasugerować przedział godzinowy dostarczenia przesyłki, lecz nie ma gwarancji dostawy w tych godzinach.

  Przesyłki paletowe mogą być dostarczone przez kuriera do najbliższego możliwego do rozładunku miejsca, w przypadku bloku np. pod klatkę schodową. Jeżeli paleta zostaje dostarczona do bloku kurier nie ma obowiązku wnosić palety na piętro.

 2. Rodzaj dostawyForma płatnośćiKwota
  UPS Standard Przelew 80,00 zł

  Cena brutto za jedną przesyłkę do 30 kg.  Nie dotyczy Cypr, Malta - cena za dostawę do uzgodnienia.

  Dostawa przesyłki jest realizowana zwykle do trzech dni roboczych. Nie realizujemy przesyłek pobraniowych (tylko przedpłata).

  W celu ustalenia transportu prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

 3. Dostawa transportem sklepu.

  Na terenie Krakowa i okolic sklep nshome.pl oferuje bezpłatny dowóz zakupionych towarów własnym transportem przy zakupach powyżej 1000 zł.

  Dotyczy to szczególnie towarów dużych o niestandardowych gabarytach i wadze. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz rezerwacji prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.