Koszt transportu

Zakupy powyżej 200 zł dostarczane są GRATIS !!!

W zależności od własnych preferencji oraz sposobu płatności możesz wybrać jedną z poniższych form dostawy.

 1. Dostarczenie przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS na terenie kraju

  Wszystkie przesyłki pakujemy z należytą starannością, aby towar zamówiony przez naszych Klientów nie został zniszczony w trakcie transportu. Dlatego też wybraliśmy godną zaufania spedycję UPS.

  Cena dotyczy przesyłek dla zakupów poniżej 200 zł

  Rodzaj dostawyForma płatnośćiKwota
  UPS Standard Przelew lub Przelewy24  14,00 zł
  UPS Pobranie Płatność u kuriera 19,00 zł

  Czas dostawy przesyłki kurierskiej to 24-48 h. W celu usprawnienia dostaw informujemy, że kurierzy UPS zwykle dostarczają paczki w dni robocze na adresy domowe w godzinach 9-19, a na adresy firmowe w zwyczajowych godzinach urzędowania. Kurierzy mają wyznaczoną trasę i nie mają możliwości doręczenia przesyłki wyłącznie we wskazanym przedziale godzin lub o konkretnej godzinie. W uwagach do zamówienia można zasugerować przedział godzinowy dostarczenia przesyłki, lecz nie ma gwarancji dostawy w tych godzinach.

  Przesyłki paletowe mogą być dostarczone przez kuriera do najbliższego możliwego do rozładunku miejsca, w przypadku bloku np. pod klatkę schodową. Jeżeli paleta zostaje dostarczona do bloku kurier nie ma obowiązku wnosić palety na piętro.

  2. Dostawa transportem sklepu.

  Na terenie Krakowa i okolic sklep nshome.pl oferuje bezpłatny dowóz zakupionych towarów własnym transportem przy zakupach powyżej 1000 zł.

  Dotyczy to szczególnie towarów dużych o niestandardowych gabarytach i wadze. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz rezerwacji prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.