Stoliki 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Stoliki

Efektowne stoliki kawowe – nie tylko do salonu

Niezbędne na popołudniową kawę lub do postawienia palącej się świecy wydzielającej wspaniały aromat, doskonałe także jako efektowny element wykończenia wnętrza – stoliki w stylu skandynawskim i nowoczesnym to wiele możliwości aranżacji i jednocześnie gwarancja, że salon od razu będzie wyglądał inac...

Efektowne stoliki kawowe – nie tylko do salonu

Niezbędne na popołudniową kawę lub do postawienia palącej się świecy wydzielającej wspaniały aromat, doskonałe także jako efektowny element wykończenia wnętrza – stoliki w stylu skandynawskim i nowoczesnym to wiele możliwości aranżacji i jednocześnie gwarancja, że salon od razu będzie wyglądał inaczej! Naturalne drewno, w tym nieobrobione dla jeszcze bardziej spektakularnego efektu, inspiracje retro i rustykalne – jeden niewielki stolik może mieć różne oblicza. Jeżeli dodatkowo ma praktyczne szuflady i schowki, wtedy jest jeszcze bardziej praktyczny i można umieścić w nim wszystkie drobiazgi – ulubione magazyny, piloty do TV czy ładowarki do telefonów.Do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim i nowoczesnym będą pasowały nie tylko modele wykonane w bieli, czerni czy odsłaniające naturalne piękno drewna, ale jeżeli szuka się intensywnej plamy koloru, warto postawić na żółty lub pomarańczowy stolik, który natychmiast wprowadzi do salonu jeszcze więcej energii.

 

Stoliki kawowe nie tylko doskonale sprawdzają się w salonach – można wykorzystać je też jako stoliki nocne w sypialni czy podręczne stoliki na ręczniki w łazience. Te niskie i wykonane z grubego i solidnego drewna posłużą z powodzeniem jako ławy i stołki do siedzenia. Możliwości aranżacji są wprost nieograniczone!

Więcej