Akcesoria do kuchni nie tylko skandynawskiej

[Głosów:0    Średnia:0/5]

kuchnia-skandynawska-3Nie tylko pomogą ci w przyrządzaniu swoich ulubionych potraw, ale także sprawią, że kuchnia w stylu skandynawskim będzie wyglądała o wiele bardziej przyjemnie i wyjątkowo, a wszystko będzie w niej na swoim miejscu. Jeżeli wyposażasz kuchnię i chcesz, żeby zyskała ona rys charakterystyczny dla stylu skandynawskiego, masz przed sobą szeroki wybór akcesoriów, dekoracji i tekstyliów. Ceramika, szkło bezbarwne, naturalne drewno, metal – to na te materiały powinno się zwracać uwagę. Proste linie oraz jasna, pastelowa kolorystyka również są dla skandynawskiego stylu ważne. Do przechowywania przypraw i innych artykułów spożywczych na pewno przydadzą się pojemniki i patery, które w estetyczny sposób ozdobią kuchnię. Do krojenia przydadzą się także drewniane deski – okrągłe oraz prostokątne. Drewniane talerze natomiast sprwadzą się nie tylko do serwowania serów.

kuchnia-skandynawska-4

W skandynawskich kuchniach zauważalne są także liczne akcesoria wykonane z metalu – półki, kosze czy relingi pomogą dodatkowo w utrzymaniu w kuchni porządku.

Galeria fotografii:

kuchnia-skandynawska-1 kuchnia-skandynawska-2 kuchnia-skandynawska-3 kuchnia-skandynawska-4 kuchnia-skandynawska-5 kuchnia-skandynawska-6 HK Living kuchnia-skandynawska-8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*