Skandynawski minimalizm w sypialni

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

skandynawska-sypialnia

Sypialnia jest, obok łazienki, najbardziej prywatnym pomieszczeniem w domu, dlatego też warto odpowiednio zadbać o jej wystrój. Ilu ludzi tyle pomysłów na to, w jaki sposób urządzić sypialnię, niemniej jednak warto zwrócić uwagę na to, co dziś modne i co warto wykorzystać do tego, by stworzyć sobie azyl z prawdziwego zdarzenia.

Skandynawska sypialnia dla każdego

Jeszcze do niedawna pokutowało przekonanie, że w trakcie urządzania wnętrz w stylu skandynawskim należy wystrzegać się kolorów, że właściwie to można wykorzystywać jedynie różne odcienie bieli. Od paru już lat wzrasta jednak trend dopuszczający delikatne pastele, a nawet brązy i czernie, oczywiście raczej w charakterze kontrastowych wykończeń lub niewielkich dodatków, które jednak będą w stanie podkreślić charakter całego wystroju wnętrza.

Zasadniczo w stylu skandynawskim stawia się na materiały naturalne, dlatego też musisz o tym pamiętać na każdym etapie prac koncentrujących się na wykończeniu wnętrza swojej sypialni. Naturalne drewniane podłogi ocieplą pomieszczenie nie tylko wizualnie, a wykonane z tego samego materiału łóżko, nocny stolik i komoda na pewno będą dobrze komponować się z innymi elementami wystroju.

Nie tylko meble skandynawskie do sypialni

Nie zapomnij również o tym, w jaki sposób ma wyglądać Twoje łóżko w dzień. Decydując się na przykrycia, wybieraj narzuty o delikatnych barwach, również najlepiej wykonane z naturalnych materiałów.

Styl pochodzący z północnej Europy naprawdę jest dla każdego, o czym przekonasz się przeglądając ofertę naszych mebli do sypialni w stylu skandynawskim. Jesteśmy przekonani, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do własnego wnętrza. Już dziś zacznij budować swój wymarzony azyl, w którym odpoczniesz po trudach codziennych obowiązków.

Zainspiruj się:

skandynawska-sypialnia-2 skandynawska-sypialnia-3 skandynawska-sypialnia-4 skandynawska-sypialnia-5

Galeria fotografii: http://www.interiorholic.com/rooms/bedrooms/scandinavian-bedroom-design-ideas/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*