Nowe produkty

Zapisz się do Newslettera otrzymasz KOD RABATOWY
Opinie o North&South Home na Opineo.pl

Ostatnie wpisy na blogu

Łóżko z szufladą STORE, szare - BE PURE

2 499,00 zł

Łóżko z szufladą STORE, szare

377033-GOG

Łóżko z szufladą z kolekcji STORE, wykonane z drewna sosnowego malowanego w kolorze szarym. Łózko posiada wezgłówie w formie oryginalnej półki z licznymi małymi schowkami na drobiazgi. W dolnej części łóżka znajduje się pojemna szuflada bez spodu, która po umieszczeniu szczebli i dodoatkowego materaca może pełnic funkcję dodatkowego miejsca do spania. Listwy pod materac oraz materac sprzedawane osobno. Zalecany materac przez producenta o wymiarach 200x90x18 cm. Wymiary zalecanego materaca do szuflady: 90 x 190 x 12 cm

Mebel wymaga samodzielnego montażu.

UWAGA:

Każdy mebel wykonany z drewna jest wyjątkowy pod względem koloru i wyglądu. Na każdym meblu 
z drewna widoczny jest układ słojów i sęki, które nie są szpachlowane przed malowaniem, co może powodować niedomalowanie farby w szczelinach. W meblach ze szczotkowanego drewna sosnowego słojowanie, sęki i inne nierówności dodatkowo podkreśla się, aby nadać meblom rustykalny wygląd.

Powyższe elementy wykończenia są zamierzonym efektem i nie podlagaja reklamacji.

Pod wpływem światła i wysokiej temperatury wygląd mebli z drewna może ulec zmianie. Stopień tej zmiany zależy od pomieszczenia, w którym mebel się znajduje. Z tego względu różnice miedzy dostarczonym meblem, a widocznym na zdjęciu lub w sklepie jest oczywiste.  

 

wymiary:

Długość: 218 cm

Szerokość: 96 cm

Wysokość: 100 cm

Wymiary materaca: 90 x 200 x 18 cm

Wymiary materaca do szuflady: 90 x 190 x 12 cm

Produkt z kolekcji Be Pure

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Uwaga! Jest to produkt WIELKOGABARYTOWY, który jest wysyłany na palecie. Przesyłka paletowa może zostać doręczona przez kuriera do najbliższego możliwego do rozładunku miejsca, 
w przypadku bloku np. pod klatkę schodową. Jeżeli paleta zostaje doręczona w bloku kurier nie ma obowiązku wnosić palety na piętro. 
ZWROT PRODUKTU WIELKOGABARYTOWY - w przypadku zwrotu towar musi być zwracany na palecie. Kurier wówczas też odbiera ją z możliwie najbliższego miejsca załadunku. Koszty takiej przesyłki zwrotnej mogą być wysokie.

Koszt dostawy

Brak przewoźników dla tego produktu.

Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii: