Wyprzedaż!

Stół dębowy LARGO 180x85 cm szary - WOOOD

1 999,20 zł

-20%

2 499,00 zł

Stół dębowy LARGO 180x85 cm szary

Dostępność: 1 szt.

371180-FU

Stół LARGO wykonany w całości z litego drewna dębowego, zabezpieczony impregnatem w kolorze szaro - beżowym z widocznym usłojeniem drewna. Mebel wymaga samodzielnego montażu. Każdy mebel wykonany z drewna jest wyjątkowy pod względem koloru i wyglądu. Na każdym meblu z drewna widoczny jest układ słojów i sęki. W meblach ze szczotkowanego drewna sosnowego słojowanie, sęki i inne nierówności dodatkowo podkreśla się, aby nadać meblom rustykalny wygląd. Pod wpływem światła i wysokiej temperatury wygląd mebli z drewna może ulec zmianie. Z tego względu różnice miedzy dostarczonym meblem, a widocznym na zdjęciu lub w sklepie jest oczywiste.

Instrukcja montażu:        Informacja od producenta:

        Instrukcja montażu PDF                                    Instrukcja montażu PDF

Wymiary:

Długość: 180 cm

Szerokość: 85 cm

Wysokość: 78 cm

Rozmiar nóg: 8 x 8 cm

Grubość blatu: 28 mm

Uwaga! Jest to produkt WIELKOGABARYTOWY, który jest wysyłany na palecie. Przesyłka paletowa może zostać doręczona przez kuriera do najbliższego możliwego do rozładunku miejsca, 
w przypadku bloku np. pod klatkę schodową. Jeżeli paleta zostaje doręczona w bloku kurier nie ma obowiązku wnosić palety na piętro. 
ZWROT PRODUKTU WIELKOGABARYTOWY - w przypadku zwrotu towar musi być zwracany na palecie. Kurier wówczas też odbiera ją z możliwie najbliższego miejsca załadunku. Koszty takiej przesyłki zwrotnej mogą być wysokie.

Produkt z kolekcji Woood

Inne produkty w tej samej kategorii: